Contact

Algemeen

Wolfveldseweg 1a
7737 PK  Stegeren
The Netherlands 
Tel.: +31 (0)529 - 46 13 77
Fax: +31 (0)529 - 46 13 31
info@rmhmixers.eu

Service Hotline
24/7 bereikbaar

Tel: +31 (0)6 - 10 10 28 34

 

Management
 

Erjen Stoevelaar
Algemeen directeur
 erjen@rmhmixers.eu

Sacha Leus
Commercieel directeur
06 - 25 000 831
sacha@rmhmixers.eu

Tonny Wijermars
Financiëel directeur
office@rmhmixers.eu

Verkoop en ondersteuning
 

Sacha Leus
Noord en Oost Duitsland
06 - 25 000 831
sacha@rmhmixers.eu

Henk Stoevelaar
Verkoop Noord en Midden Nederland
06 - 290 521 41
henk@rmhmixers.eu

Henk de Lange
Verkoop Noord en West Duitsland
06 - 103 165 41
henkdelange@rmhmixers.eu

Adri van Dijke
Verkoop Zuid Nederland en België
06 - 131 430 16
adri@rmhmixers.eu

 

Eg Huisjes
Inkoop en Verkoop binnendienst
eg@rmhmixers.eu

Gerwin Grondman
Financiële administratie
gerwin@rmhmixers.eu
Herko Baarslag
Marketing en ICT
herko@rmhmixers.eu

 

Werkplaats en Magazijn
 

Arthur van Eijk
Chef werkplaats
arthur@rmhmixers.eu

Marc Brakert
Magazijn en Technische ondersteuning
0529 - 40 81 75
06 - 335 682 50
parts@rmhmixers.eu

Ivar Kosters
Magazijn
ivar@rmhmixers.eu

 

Freek Spoelman
Monteur

Marc Nijhuis
Monteur

Vincent Wijermars
Monteur

 
           



                                                               

Bekijk de RMH Mixellent in actie